0 312 354 90 60

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

 

1988 yılında yedek parça satış acentesi olarak otomotiv sektörüne adım attık . 1996 yılında parça işimiz devam ederken oto servis atölyesini de faaliyete geçirdik. Servis işini büyüterek 2004 yılında Tunalı Motorlu Araçlar şirketini kurduk.  

Aynı çatı altında oto bakım ve onarım işlerinin tamamını yapabilen büyük bir özel servis olarak çalışıyoruz. 

5000 m2 kapalı alanda Tamir – Bakım, Kaporta – Boya , Yedek parça , LPG montajı, Mini onarım 

Aksesuar , Oto estetik Boya koruma , İç temizlik , 2.el gibi branşlarda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Yedek parçaları ekonomik fiyatlardan temin ederek  işçilik ile kaliteli parçayı bir arada sunuyoruz.

Birçok sigorta ve filo şirketi ile anlaşmalı hasar ve bakım servisi olarak çalışıyoruz.

Her marka araca hizmet veriyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Yeni teknoloji ekipman kullanarak ustalarımıza eğitimler aldırıyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

Tamir ve hasar hizmetlerinin yanısıra AUTOMİNİ markası adı altında mini onarım işine 2017 yılında başladık. Boyasız göçük çıkartma , plastik ve fiber parça onarımları alüminyum , karbon fiber kaporta tamirleri gibi işleri yapıyor ve Türkiye genelinde bayilikler veriyoruz.

AUTOMİNİ ülke ekonomisine katkı sağlayarak yeni onarım teknikleri geliştiriyor ve gereksiz parça değişimlerinin önüne geçmeye çalışıyor. Bunu yaparken yeni  teknikleri kullanıyor ve standartlara uygun onarımlar yapıyoruz.

QUANT LPG markasını da Tunalı Motorlu Araçlar olarak üretiyor ve geliştiriyoruz. Polonya firması LPG TECH ile teknoloji paylaşımı yaparak QUANT markasını dünyanın en kaliteli sistemleri arasına sokmaya çalışıyoruz.

Dizel –LPG ve direk enjeksiyonlu benzinli motorlar için sistemler üretmek için Ar-ge ler yapıyoruz.

Tunalı Motorlu Araçlar olarak tamir bakım ve hasar onarımı konusunda uzmanlaşırken Mini Onarım ve alternatif yakıt sistemlerinde de yerli markalar oluşturuyoruz.

Amacımız başarılı bir özel servis olarak müşterilerimizn ihtiyaçlarına cevap verebilmek , istihdam yaratmak, üreterek markalaşmak . Teknolojiyi takip ederek kaliteli ve ekonomik fiyatlarla müşteri memnuniyeti oluşturup  yeni kuşaklara ulaşabilen bir şirket yaratmak hedefi ile çalışıyoruz.