0 312 354 90 60

Sosyal Medyada Biz}

MBSIS

MBSİS _Marka Bağımsız Servis İşletim Sistemi

mbsis

MBSIS özel otomobil servisinin nasıl işleyeceğine dair hazırlanmış kurallar bütünüdür. Aracın servise kabul edilme anından teslim edilme anına kadar geçen süreci tanımlar . Onarımın nasıl olması gerektiğini sistematik bir biçimde anlatır. Servis kalitesini maksimize etmeyi hedefler.


Otomotiv sanayisinin içerisinde aktif olarak yapılan gözlem ve uzun bir çalışma sonucunda ortaya çıkan, tüm otomobil markalarına hizmet vermeyi amaçlayan, tamir – bakım , yedek parça , hasar onarımı ile kasko ve trafik sigortası hasarlarının onarımı üzerine yoğunlaşmış bir servis işletim sistemidir.


MBSIS yüksek, birbirinden farklı işlerle uğraşan özel servislere yardımcı olma fikriyle geliştirilen bir projedir.


Marka bağımsız servis işletim sistemi, karışık markalara tamir – bakım , motor , şanzıman hizmet vermeyi hedefleyen ve  hasardan kaynaklı olarak oluşan mekanik,mini onarım,büyük ve orta hasar,yedek parça tamiri ile yan işlerde de uzmanlaşmayı savunur. 

MBSIS’in Amacı Nedir ?

MBSIS noktaları bireysel müşterilere hızlı , ekonomik ve kaliteli bir şekilde periyodik bakım , motor , şanzıman yedek parça hizmeti sunmanın yanı sıra sigorta şirketlerinin hasar onarımında  partner olarak her iki taraf içinde fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Mekanik bakımlarda araç sahiplerine alternatif servis imkanı sağlarken sigorta şirketlerinin hasar ortalamalarında da doğru onarımlar yaparak memnuniyetini sağlamak amacıyla ortaya çıkan bir sistemdir.

MBSIS Servislerinin Özellikleri

 • Doğru tamir bakım hizmeti verirken kaliteli ve orijinal yedek parça fiyatlarıyla memnuniyet yaratmak
 • Teknik cihaz ve özel ekipmanlar kullanmak
 • Garantili servis olmak hasar tespiti
 • Doğru hasar onarımı ve doğru faturalandırma yapmak
 • Yönetim ve işleyiş sistemi yetkili servislere oranla daha kompakt, dolayısıyla müşteri beklentilerine daha hızlı tepki verebilmek
 • Hasar onarımlarında  yöneticilerinin kendilerini sigorta şirketinin ortağı olarak gördüğü bir yapıda olmak
 • Gelişmeleri takip ederek kendini sürekli geliştirmek , beklentilere hızlı bir şekilde cevap verebilmek
 • Değişen müşteri beklentileirne cevap vermek

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. Bedia dedi ki:

  Benzeri az bulunur bir özel servis. Kalifiye personel ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar, yaptıkları işin her zaman arkasındalar. Hemen hemen tüm birimlerinde iş yaptırdım ve çok memnun kaldım. Tavsiye edebileceğim nadir işletmelerden biri.

BİR YORUM YAZIN

Devamını oku:
Rot & Balans

      Servisimizde ; Rot ayarı Balans ayarı . Araç üzerinde ve sökülerek seyyar balans Jant onarımı ile balans ayarı  Şasi...

Kapat